Enter your keyword

Aby “Boomerang” kartičky ako cielená reklama nezapadli prachom

Aby “Boomerang” kartičky ako cielená reklama nezapadli prachom

Aby “Boomerang” kartičky ako cielená reklama nezapadli prachom

Niektorí z vás si iste spomeniete na “Boomerang pohľadnice“. Tie už však samozrejme dávno chytili patinu v krásne zaprášených, zabudnutých škatuľkách na povale, alebo niekde na skrini, tak aby nezaberali miesto.

Ich spôsob fungovania odkukali male farebné kartičky s vaším logom, ktoré sú umiestnené napr. v podzemných garážach. Majú slúžiť na marketingové účely, ako cielená reklama. Je úžasné, ako sú stále plné tie stojany, ale obávam sa, že to nebude práve preto, že ich pravidelne dopĺňajú (nechcem krivdiť). Skôr mi to príde, že pri dnešnom uponáhľanom svete, kde „čas sú peniaze“, ostávajú nepovšimnuté. Ak viete o čom hovorím, tak určite viete aj to, že jedinú pozornosť, ktorú získavajú, sú malé deti, ktoré to berú, ako istý druh hry – pexeso, alebo potom tie prezieravejšie, tým len chcú svojich rodičov “potešiť“ čo opäť ich zvedavé očká našli.

Prinášame Vám však modernejší a efektívnejší spôsob cielenej reklamy, ako sú papierové kartičky visiace v garážach, poprípade povaľujúce sa po vašom aute keď sa nimi ohadzujú vaše deti.

Market Locator  spresňuje a nahrádza tzv.”boomerang” reklamné kartičky. Je to samoobslužné riešenie na populačnú analytiku (identifikácia kde sa zdržuje vaša cieľová skupina) a cielený mobilný marketing (aktuálne prostredníctvom SMS). Môžete si to predstaviť, ako Google Analytics a Google Adwords v kamennom svete. Ako začať sa dozviete v návode tu.

Jeden príklad za všetky

Uveďme si príklad pre jednoduchšie predstavu. V prípade, že vás zaujíma akvizícia nových zákazníkov. Vytvoríme si jednoducho kampaň podľa predstáv – na mape si vyberiete oblasť, ktorá vás zaujíma, vyfiltrujete si cieliace kritéria, ktoré sú pre vás relevantné a odošleme kampaň. Môžete takto veľmi flexibilne behom pár minúť podporiť vaše prevádzky. Klik tu Ako na tvorbu kampane. Napríklad, ak by ste chceli osloviť okolie Starého mesta v Bratislave a ženy vo veku od 25 do 45 rokov, tak jednoducho môžete takto cielene komunikovať na vyše 19.979 potencionálnych zákazníčiek.

Rozhranie Market Locator | Marketlocator.sk

Cenovo je služba veľmi dostupná, po registrácii máte prístup do nástroja na jeden mesiac grátis spolu s 10 eurovým štartovacím kreditom. Následne po mesiaci je nástroj spoplatňovaný 50 eurami, z čoho 10 euro sa Vám vždy pripočíta do kreditovej peňaženky. V cene je taktiež zahrnutá základná dátová vrstva. Kredit na kampane si nabíjate vo vami zvolenej výške, jedna SMS stojí cca 0,1 euro, čiže  už za 500 – 1.000 euro viete osloviť až do 10.000 budúcich zákazníkov. Klik sem a dozvieš sa ako  nakupovať v obchode. V obchode sa dozviete aj všetky ceny služby.

Bezplatne sa registrovať môžete tu.

Kto nevyskúša, ten nezíska.

Prajem veľa šťastia pri tvorení úspešných kampaní.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.