🗓 Inšpirujte sa kalendárom príležitostí na slovenskom trhu

Späť na články
Nature walk

Hurá do prírody. DingoDot rozposielal jarné SMSky.

Jar prišla tak náhle, že si už ani nespomenieme na studenú zimu. A to je dobre, pozerajme sa dopredu a tešme sa z teplých slnečných lúčov, ktoré nás sprevádzajú na jarných prechádzkach prírodou a slovenskými zaujímavosťami. Vybrali sme pre vás zopár tipov.

Slovensko ukrýva mnohé skvosty, ktoré sú nedocenené a návštevníci ich objavujú predovšetkým vďaka náhode alebo cielenému hľadaniu. Práve na podporu náhody a zviditeľnenie našich pokladov turistom, prináša Market Locator presne cielené SMS informácie. Zámerom projektu je podporovať zaujímavosti o Slovensku tým, že pomôže prilákať verejnosť, miestnych obyvateľov, či okoloidúcich turistov, aby spoznávali dobré myšlienky a poklady, ktoré jednotlivé regióny našej krajiny ponúkajú. Na podporu a vtiahnutie do projektu aj mladých ľudí vytvoril Market Locator značku DingoDot – vytrvalého psa dinga, ktorý sleduje, kde vyrástla nová turistická atrakcia, kde zrekonštruovali historickú pamiatku, vyňuchá aj skvelé tipy na rodinný výlet či iné zaujímavosti. Pomáhame zvyšovať záujem a návštevnosť takých pokladov akými sú Slovenský pohyblivý betlehem v Rajeckej Lesnej, Slovenský Orloj v Starej Bystrici, nové turistické rozhľadne, jaskyne, či viacero zabudnutých hradov, expozícií a múzeí.

Jarné prechádzky a výlety sú ideálnym spôsobom ako sa opäť dostať po zime do formy a nabrať novú energiu a radosť z teplých slnečných lúčov a popri tom objavovať rozkvitnutú krásu Slovenska. Práve teraz, na jar, je najvhodnejší a najvoňavejší čas na návštevu Arboréta Mlyňany alebo na potulky po najväčšom včelárskom skanzene v Kráľovej pri Senci. Na Slovensku zažívame aj novodobý rozmach turistiky a nové turistické rozhľadne na atraktívnych miestach lákajú k úžasným výhľadom na naše krásne rozkvitnuté Slovensko. Jednou z nich je aj rozhľadňa Maningrad v Revúckeje vrchovine

Arboretum Mlynany
zdroj: slovakia.travel

 

DingoDot rozposielal jarné SMSky:

  • Vychutnajte si vonavu jar kvetov a stromov, ktore najdete iba v Arborete Mlynany. Poprechadzajte sa u nas www.loc.sk/?GF7S DingoDot.sk dobre spravy z okolia.
  • Spoznajte najvacsi vcelarsky skanzen v strednej Europe v Kralovej pri Senci aj ochutnavka vcelych produktov. www.loc.sk/?BC41 DingoDot.sk dobre spravy z okolia.
  • Pozrite sa na Revucku vrchovinu zhora, vystupte na 17m rozhladnu a dovidite od Kralovej hole az po Madarsko: www.loc.sk/?AD5Z DingoDot.sk #DobreSpravyZokolia

Zaregistrujte sa aj vy na www.dingodot.sk a vyberte si čo vás zaujíma. Na váš mobil vám DingoDot pošle zadarmo SMS s aktuálnymi zaujímavosťami v lokalite, kde sa nadchádzate. Buďte v obraze a spoznávajte skvelé tipy na výlety.

Market Locator je inovatívny nástroj, ktorý prostredníctvom jednoduchého web rozhrania umožňuje zacieliť kampaň na pár klikov. Je službou podobnou Google AdWords, avšak vo fyzickom svete – v okolí akéhokoľvek zaujímavého miesta na Slovensku. Rozhodli sme sa spolu s našimi klientami podporiť dobré myšlienky tým, v čom sme dobrí – presným zacielením a oslovením verejnosti. Uvedomujeme si svoju úlohu aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti a budeme radi, ak sa objavia aj ďalšie projekty, ktoré pomôžu komunitnému rozvoju na Slovensku.

Michal Suran

Country Manager @ Market Locator

Zdieľajte článok s priateľmi
Nenechajte si ujsť!

Zapojte sa do nášho zoznamu priateľov a my Vám "kde tu" pošleme skvelé inšpirácie, prípadove štúdie a nové nápady, ktoré vám pomôžu zlepšiť marketing a analytiku.