Enter your keyword

S ľahkosťou cez Market Locator nezabudnete na Valentína

S ľahkosťou cez Market Locator nezabudnete na Valentína

S ľahkosťou cez Market Locator nezabudnete na Valentína

Nakoľko dnes žijeme v rýchlej dobe, nestíhame myslieť úplne na všetko.  Nie je nič horšie, ako zabudnúť na tých ktorých máme radi práve v deň, kedy sa to najviac očakáva.

Valentín sa blíži. Dajte vedieť všetkým Vašim potencionálnym zákazníkom jednoducho  cez Market Locator, že sa môžu na Vás spoľahnúť. Pripomente sa im, s Vašími skvelými novinkami, ktorými môžu potešiť svojich blízkych. Prostredníctvom Market Locatoru viete takto Valentína pripomenúť (sa viete odpromovať) viac než 2,7 milóna potencionálnych zákazníkov prostredníctvom všetkých troch operátorov. Môžete okamžite adresne osloviť Vašou reklamnou správou vo forme SMS správy Vami vybranú cieľovú skupinu. Výhoda je, že si ju viete vyskladať úplne podľa Vaších predstáv.

Napríklad:

  • Ľudí v produktívnom veku 18 – 60 rokov,
  • Pohlavie (muži/ženy alebo aj aj)
  • pravidelne tráviacich víkend v Bratisalve podľa polohy vlastného mobilného telefónu,
  • so strednou a vyššou bonitou

a to ihneď spomedzi týchto disponibilných budúcich zákazníkov:

  • 22.000 ľudí vrátane nižšieho segmentu, alebo
  • 9.400 ľudí v strednej a vyššej príjmovej oblasti

a to len pri 10 centoch za 1 SMS, čiže pri dvoch vlnách (vrátane pripomínacej SMS) Vám stačí 1880EUR bez DPH.

Jednou z ďalších výhod je, že kampaň viete posielať vo Vami zvolenom čase a aj opakovane vo vlnách, alebo keď sa zákazník nachádza priamo v blízkosti Vašej predajni.

Zvoľte jeden z efektných spôsobov odpromovania sa. Zaregistrujte sa tu  a jednoducho si pripravte Valentínsku kampaň podľa vlastných predstáv.

Alebo vyklikaj si svoj billboard hneď teraz!

Ako si vyklikať svoj billboard už za 150 eur nájdeš TU. Už teraz si viete behom pár klikov vybrať a objednať svoj vlastný billboard, kdekoľvek na Slovensku.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.