Enter your keyword

Medzinárodný veľtrh cestovania Incheba

Medzinárodný veľtrh cestovania Incheba

Medzinárodný veľtrh cestovania Incheba

Dajte všetkým vedieť, že aj Vy tvoríte Medzinárodný veľtrh cestovania Incheba v Bratislave.

Pozvite ihneď a ľahko potencionálnych zákazníkov prostredníctvom Market Locator k svojmu stánku.

Market Locator Vám umožňuje takto osloviť viac než jeden a pól milóna ľudí prostredníctvom reklamnej SMS správy. Tú si viete prispôsobiť podľa vašich predstáv.

Pri Geolokačnej (LBS) kampani:

  • zacielite si lokalitu Incheba + okolie. Vďaka tomu viete takto ihneď osloviť ľudí, ktorý prídu do danej lokality. Viete takto osloviť viac než 8.700 ľudí denne.

Rozhranie | Marketlocator.sk

  • Zvolíte si filtračné kritéria podľa vašich predstáv napr. vek, pohlavie, bydlisko. Alebo kde sa najviac zdržujú, v ktorých rôznych krajinách boli za posledný rok, ako dlho sa zdržiavali v zahraničí, v koľkých krajinách boli za posledný rok, podľa bonity klienta, …atď. 
  • Vytvoríte si šablónu, text SMS správy tak, aby výstižne odpromoval čo ponúkate, na základe čoho zaujmete zákazníka, aby sa k Vám prišiel pozrieť
Rozhranie | Marketlocator.sk
  • nastavíte si podľa seba v ktoré dni a v akých časoch chcete spustiť kampať, veľkosť budgetu, koľko chcete minúť na jeden deň (aby Vám to v prvý deň neodišlo všetko)
  • a kampaň môžete odoslať
Je to veľmi jednoduché, rýchle a efektívne riešenie. Ak by ste aj náhodou mali pocit, že to nestíhate, nič sa nedeje.
Veľkou výhodou je, že si viete  vyfiltrovať ľudí, ktorí sa nachádzali na danom mieste napr.  za ostatný deň alebo týždeň. Čiže viete aj v priebehu budúceho týždňa osloviť ľudí, ktorí sa na Vás prišli pozrieť do Incheby na veľtrh tento víkendA tým pádom sa Vám nemôže stať, že zákazník, ktorý u Vás bol cez víkend po návšteve zahodí leták a zabudne na vás.  Alebo stačí zmeniť textáciu a viete tak osloviť aj tých čo to žiaľ cez víkend nestili. Kreativite sa predsa medze nekladú. 🙂
Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.