Enter your keyword

Meninová SMS pripomienka

Meninová SMS pripomienka

Meninová SMS pripomienka

Tak jednoduché a pri tom tak efektívne. Meninovou SMS pripomienkou sa vedia všetky kvetinárstva krásne nenásilne odpromovať a ešte vás to aj poteší.

Úprimne, málo kto v dnešnej dobe využíva klasický papierový diár alebo kalendár. Nahradili ho praktické elektronické kalendáre, ktoré máme všetci v telefónoch a nevieme na ne dopustiť. Všetko by bolo super, až na jednu maličkosť, že vám neukáže, kto má práve dnes meniny. Áno, už vidím ako vám hneď napadlo, “však máme na to rôzne appky, ktoré nám to  vedia pripomenúť, vždy každé ráno o 9tej”.

To je pravda, moderná doba poskytuje takúto vymoženosť, ale povedzme si otvorene, kto na to myslí celý deň? Kto z vás na to nezabudne hneď po prečítaní?

Dá sa to efektívnejšie

Čo by ste povedali na to, keby Vám zrazu náhodne prišla SMS správa s textom “kto má práve dnes meniny”? Akurát v momente, keď idete okolo kvetinárstva, že sa tam rovno môžete zastaviť a vybraným pekným kvietkom potešiť oslávenca.  Nie je to science–fiction, prostredníctvom Market Locatora je to možné. Kvetinárstva môžu takýmto krásnym nevtieravým spôsobom odpromovať svoju prevádzku a zároveň vedia pomôcť “zábudlivcom” potešiť svojich oslávencov.

Zaregistrujte sa bezplatne na Market Locatore a získate bonus 10€ kredit

Vytvorte si peknú šablónu so stručným a výstižným textom, ktorým tak viete pozvať do svojej predajne zákazníkov.

kampan_meniny_blog_sablona

Máte prevádzku napr. v starom meste Bratislava? Vyfiltrujte si cieľovú skupinu (napr. muži, vo veku od 18 do 65 rokov), ktorú chcete osloviť a zacieľte na mape na územie. Keď sa priblíži potencionálny zákazník, príde mu vaša príjemná SMS.

kampan_meniny_blog

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.