Enter your keyword

ODPORUČ nás A ZÍSKAJ pre seba a svojho kamaráta 50 EUR

ODPORUČ nás A ZÍSKAJ pre seba a svojho kamaráta 50 EUR

ODPORUČ nás A ZÍSKAJ pre seba a svojho kamaráta 50 EUR

Už viackrát nás potešilo, že naši klienti so spokojnosťou nás odporučili svojim známym.

My sme si pre to, pre Vás pripravili odmenu.

O čo ide

Odporuč nás aj Ty svojim kamarátom/známym o ktorých vieš, že Market Locator využijú. Získaj tak pre seba a Tvojho známeho  50 eur vo forme kupónu, ktorý môžete použiť na čokoľvek v obchode Market Locator. Cesta za odmenou je jednoduchšia ako sa môže zdať:

  • pošli automatizovaný mail zo svojho účtu Market Locator na svojho známeho,
  • mail ho oboznámi, že ste mu práve odporučili Market Locator a ukáže mu ako rýchlo sa vie zaregistrovať a jednoducho odoslať svoju prvú kampaň,
  • na to, aby ste obaja získali kupóny po 50 eur, je potrebné aby Tvoj kamarát poslal svoju prvú kampaň,
  • ak sa mu nepodarí v priebehu blízkej doby kampaň odoslať, Market Locator sa mu pripomenie a pokúsi sa mu pomôcť s kampaňou a jej odosielaním. Odmenu získate po jej odoslaní.

Ako na to?Screen Shot 2016-08-12 at 14.38.03

1.) Na hlavnej obrazovke (keď vidíte mapu) vpravo hore v šedej lište menu, kliknite na Vaše užívateľské meno (taký malý panáčik), následne kliknite na možnosť druhú zdola ‘Odporuč známym’.

2.) Zobrazí sa vám obrazovka, kde máte možnosť poslať pozvánku do Market Locator s registráciou.

3.) Zadajte mail Vášho kamaráta/známeho a kliknite na tlačidlo ‘Pozvi známych’.

Zároveň si tu viete odsledovať v akom stave je pozvánka a ako málo stačí od toho, aby ste svojim známym aj sebe pomohli získať 50 eur.

Odporuč a získaj 50 eur

*tlačidlo ‘Poďakovať’ znamená, že Vášmu známemu odošleme poďakovací mail za to, že Vám pomohol získať bonus 50 eur. Tlačidlo ‘Pripomenúť’ zašlete Vášmu známemu pripomínajúci mail, ak čistou náhodou zabudol. 🙂

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.