Enter your keyword

Odvážny marketingový počin roka

Odvážny marketingový počin roka

Odvážny marketingový počin roka

Už ste videli článok v magazíne Strategie, kde Slovnaft uviedol Market Locator, ako svoj odvážny počin roka? Chceme toto cestou veľmi pekne poďakovať a zároveň sa podeliť o toto praktické využite služby Market Locator aj s ostatnými. Uvádzame usecase, kedy spoločnosti z oblastí napr. výroba, energetika, utility či samospráva vedia cielene informovať susedov aj keď ich nemajú v databáze. A súčasne chcú zbierať aj ich mobilné kontakty do vlastnej evidencie.

Pekným príkladom je Slovnaft a jeho sms notifikácie

slovnaft

 

“SMS NOTIFIKÁCIA funguje na princípe jednoduchej registrácii. Pri vyplnení formuláru, žiadate o bezplatné zasielanie informačných SMS správ o udalostiach súvisiacich s chodom výrobných jednotiek spoločnosti SLOVNAFT, a.s. a dianí v rafinérii, ktoré môže mať vplyv na okolie (či sa jedná o zápach, dym alebo spustenie poľných horákov). Tieto správy buď zasielané uvedené telefónne číslo. Žiadosť môžete kedykoľvek zrušiť zaslaním SMS v znení SLOVNAFTSTOP na číslo
0902 021 055″.
Takéto krátke sms správy informačného charakteru stoja od 0,10 eur bez dph pri zbere kontaktov. Pri používaní už existujúcich je cena od 0.06 eur bez dph.
Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.