Enter your keyword

Späť do školy

Späť do školy

Späť do školy

Pre deti práve začína najmenej obľúbené obdobie, kedy ešte síce prázdniny frčia, ale už všade na každom kroku sa im začína pripomínať, že čas prázdnin sa kráti. Samozrejme na druhej strane to deti využívajú a prehovárajú svojich rodičov, že práve teraz je tá najlepšie doba, kedy by si zaslúžili svoj vysnívaný peračník alebo školskú tašku.

Prevádzky sa snažia rodičom pripomenúť, že je ten správny čas, kedy je potrebné deti motivovať a povzbudiť, nech sa do školy tešia, prostredníctvom pekných nových školských tašiek s motívom ich hviezdy/hrdinu, vychytenej elektroniky, alebo štýlového oblečenia.

Preto dajte na vedomie rodičom, čím by mohli potešiť svoje ratolesti, aby sa tešili do školy a to najpodstatnejšie, za čo najlepšiu cenu a koľko môžu pri tom ušetriť. 

Motivujte sa

Blog_spat do skoly

 • Máte papiernictvo a pekné obaly na knihy alebo zošity? povedzte im za aké výhodné ceny môžu práve u Vás nakúpiť skvelé a pekné školské pomôcky, ktoré deti skutočne ocenia a budú ich baviť.
 • Blog_spat do skolyUkážte rodičom, že kúpa mobilného telefónu alebo tabletu poprípade inej elektroniky nie je zlá investícia, že vďaka týmto elektronickým vymoženostiam dnešnej doby sa deti vedia rozvíjať a sú v kontakte so svetom a nekonečným prílevom informácií.
 • Máte stánok so zmrzlinou, prilákajte rodiny s deťmi, nech si osladia začiatok školského roku za skvelú akciu jeden kopček zaplatíš a druhý je zdarma.
 • Ak prevádzkujete kaviareň, bar alebo reštauráciu, podávajte počas happy hour špeciálne drinky za zvýhodnenú cenu.
 • Určite budú chcieť rodičia svoje deti pekne poobliekať, ukážte im ako skvelo môžu ušetriť a výhodne nakúpiť práve vo Vašom butiku.
 • Pripravte pre deti chutné a zdravé desiaty do školy a dajte vedieť, kde si ich rodičia môžu vyzdvihnúť pre ich školákov. Blog_spat do skoly

Zopár inšpirátívnych kampaní na záver

Očná optika

 • Nová optika XX sa otvára 26.8. prídte zmerať zrak vašim školákom a získajte zľavu až 35% na rám. Tešíme sa na vás. www.optika-xx.sk

Kaviarne, reštaurácie a cukrárne

 • Prídte si po čerstvú kávu k nám do našej kaviarne a my Vám k tomu pripravíme chutnú a zdravú desiatu pre vášho školáka. Nájdete nás na ul. xy v Bratislave
 • Nestíhate na obedové menu, lebo idete po deti do školy? Prídte aj s nimi na naše HAPPY HOUR a okrem skvelej ceny si môžete vychutnať naše skvelé fresh a smoodies.
 •  Sú vaše deti znechutené zo školy? Oslaďte im život výbornou zmrzlinou a získajte jeden kopček zdarma s posýpkou. Najlepšia zmrska sa na vás teší.

Školské potreby a pomôcky

 • Výhodné ceny na školské potreby od výmyslu sveta. Nakupujte online z pohodlia domova, ušetrite čas a peniaze. Klikajte na www.wyx.sk/nakaupskolskepomocky

Oblečenie

 • Pripravte svojich školáčikov na prvý deň v škole, u nás v butiku quyx máme štýlové vecičky za školácke ceny. Na ul. rexxx
 • Mate problém nájsť vhodné oblečenie pre vašu školáčku, prídte sa k nám inšpirovať. Po preukázaní tejto SMS získate 25% zľavu na všetky tričká a rifle. www.obleceniexyx.sk

Príklady ako to robia iní

Elektronika využíva tiež tento moment a dáva výhodné ceny pre školákov : IT NEWS – naspäť do školy.

Aj minerálna voda Lucka pomáha odburávať nechuť do školy: Lucka – späť do školy, ale s fľašou vody.

Obľúbený obchod s oblečením oblieka školákov: H&M do školy.

Big Brands pripravilo skvelé zľavy pre všetky školské pomôcky: EASY – späť do školy.

Tesco prišlo so zaujímavou novinkou, overte si svoj pravopis. Cieľom kampane je podporiť ponuku školských potrieb: Tesco prináša online diktát.

Aj zľavomat má špeciálne ponuky pripravené pre školákov: Zľavomat – škola volá.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.