Enter your keyword

Slováci majú radi šport

Slováci majú radi šport

Slováci majú radi šport

Poďme sa pozrieť, ako Slováci využili krásne počasie  a kde sa cez víkend zdržiavali.

V sobotu 30.7. sa konali v Šamoríne majstrovstvá Európy v kvadratlóne. Kde sa opäť stretli všetci milovníci športu.

image1 (2)

Nás zaujímalo koľko ľudí počas tejto skvelej akcie sa v danej lokalite pohybovalo. Mali sme možnosť v priamom prenose sledovať, ako celé podujatie prebiehalo, keďže aj tím Adastra Partnering tiež bojoval o titul majstra Európy, (čo sa aj podarilo umiestniť sa na 3. mieste v ženskej kategórii). Ostali sme milo prekvapení, keď sme zistili v akom hojnom počte sa tam všetci športovci stretli a nie len na quadrathlone, ale aj v športovom areály X-bionic sphere, kde ľudia môžu nie len aktívne športovať, ale aj v kľude relaxovať.

image2 (1)Z návštevníkov sa mohli tešiť viaceré prevádzky, ako napr. Hotel Kormorán, spomínaný športový club a zároveň aj ich hotel X-bionic sphere alebo malé bufety s občerstvením, ktoré rozhodne núdzu o zákazníkov nemali. Tešili sa z neuveriteľných až 3.100 ľudí so športovým duchom.  Vďaka Market Locator môžeme vidieť ten rozdiel, koľko ľudí to skutočne prilákalo, nakoľko počas bežných víkendov sa tam nezdržiava viac ako 230 ľudí. 

Ako na to?

  • Skúste všetkých týchto účastníkov osloviť. Povedzte čo všetko nájdu vo Vašom športovom obchode a aké super ceny aktuálne pre nich máte nachystané.
  • Máte krásne wellness so skvelými masážami, ktoré by športovcom prišli vhod po takomto výkone? Dajte im vedieť aké výhodné ponuky máte pre nich pripravené. Nie je nič lepšie pre športovca, ako skvelá masáž a uvoľňujúci pocit po saune.
  • Usporiadate športové podujatia, súťaže alebo akcie? Zavolajte tam ľudí, ktorí boli na kvadratlóne a s radosťou sa zúčastnia ďalšej skvelej športovej akcii.
  • Chcete vedieť, ako sa účastníkom pretekov páčili preteky, alebo čo by chceli do budúceho ročníka vylepšiť? Zašlite im stručný dotazník a povedzte im, že tak môžu vyhrať vstup na ďalšie skvelé podujatie.

Ak aj Vás zaujíma koľko ľudí sa zdržiavalo okolo Vašej prevádzky a chcete vedieť koľko potencionálnych zákazníkov práve prechádza okolo Vás, nebojte sa ich osloviť a prilákať niečim zaujímavým.

Registrovať sa môžete TU bezplatne na 30 dní. 

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.