Enter your keyword

Váš článok na Zozname či Topkách!? Áno, je to možné…

Váš článok na Zozname či Topkách!? Áno, je to možné…

Váš článok na Zozname či Topkách!? Áno, je to možné…

Za kredity v Market Locator môžete svoj obsahový marketing dostať medzi redakčný obsah prémiových publisherov.

Pre našich klientov prinášame novú možnosť, ako dostať svoju reklamu prirodzeným spôsobom medzi redakčný obsah prémiových publisherov. Pomocou nášho partnera, spoločnosti Strossle, dokážeme váš obsah doručiť na známe a veľké portály, a to bez toho, aby ste s nimi prišli do akéhokoľvek kontaktu. Vy nám dáte URL, a my vám privedieme návštevnosť.

Strossle | Marketlocator.sk

 

Váš obsah sa môže zobrazovať aj na stránkach ako tyzden.sk, zoznam.sk či topky.sk

Natívna reklama – už aj v Market Locator

Obsahový marketing nikdy nezostarne. Zviditeľnite svoju firmu, produkt alebo službu prirodzeným spôsobom a dostaňte ju k relevantným zákazníkom medzi redakčným obsahom prémiových publisherov – teraz už aj za kredity v Market Locator.

Váš obsah sa tak zobrazí na desiatkach väčších a sledovanejších portálov. Ak zaujme, celkom isto privedie na vašu stránku násobne vyššiu návštevnosť, než na akú ste zvyknutí. To všetko za transparentných podmienok a s jasným cieľom – využiť každú návštevu na dosiahnutie konverzií, nech už sú akékoľvek.

Chcete o tejto službe vedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať mailom na sales@marketlocator.sk alebo priamo v Live chate.

Market Locator

Market Locator is a targeted marketing and population analytics service built around anonymized and agregated telco data. Focused on delivering relevant content to the interested user. Get in touch to find out how we can assist your business.

Related Posts

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.